Apie Mus

Frida Kahlo Akademija

Apie Ispanų kalbos akademija

Ispanų kalbos akademija “Frida Kahlo“ rengia pradedančiųjų ir pažengusiųjų ispanų kalbos kursus Kaune.

Ispanų akademija garantuoja aukštą pamokų kokybę ir mokytojų kvalifikaciją. Mūsų išskirtinumas, jog kursus moko ispanų gimtosios kalbos lektoriai!

Mes padėsime jums išmoksti laisvai bendrauti vis labiau populiarėjančia ispanų kalba. Taip pat daug sužinosite apie Ispanijos ir Lotynų Amerikos istoriją, tradicija ir kitus ypatumus.

  • Kursų trukmė – 40 a.val.
  • Akcinė kaina (už visą kursą) – 79 eurai.

Savo papildomoje veikloje mes dalijamės informacija apie mainų programas ispanų kalbos šalyse – Ispanijoje ar Lotynų Amerikoje.

Ispanų kalbos akademija Frida Kalo organizuoja, siūlo ir kviečia visus mūsų studentus prisijungti prie įvairių kultūrinių renginių susijusių su ispanų kultūra ir kalba vykstančių mūsų bendruomenėje Kaune, tokių kaip lotynų šokiai, salsa, bachata, socialiniai šokiai. Įvairių ispaniškų filmų apžiūra. Susitikimai ir diskusijos su ispanijos gyventojais ir kt.

Užtikrinsime aukštą pamokų kokybę ir mokytojų kvalifikaciją. Kursus moko ispanų gimtosios kalbos lektoriai!

Jei norite užsiregistruoti į Frida Kalo Ispanų kalbos kursus, susisiekite su mumis telefonu: 860048099 arba elektroniniu paštu: info@ispanukalbosakademija.lt

Mūsų prioritetai

Kokybė, Dėmesys, Rezultatai

Kokybė

Kokybė – Ispanų kalbos akademijos „Frida Kahlo“ mokymo metodai yra suformuoti pagal aukščiausios kokybės priemones ir reikalavimus. Akademijos kursų programa yra sukurta taip, kad mokiniams būtų lengviau išmokti naujus žodžius, įsiminti taisykles, bei paprasčiau suprasti kalbą.

Dėmesys

Dėmesys kiekvienam – kiekvienas žmogus mums yra svarbus. „Frida Kahlo“ akademija siekia, kad visų mokinių besimokančių ispanų kalbos mokymosi lygis būtų panašus ir kad visi klasėje galėtų visapusiškai dalyvauti diskusijose. Juk svarbiausia, kad kalbos mokymasis netaptų našta, kurios negalima pakelti. Mūsų mokymo programa sudaryta taip, kad kiekvienas kuo greičiau išmoktų išreikšti savo mintis ispanų kalba ir galėtų lengvai bendrauti.

Rezultatai

Orientacija į rezultatą – mokymasis visada turi būti ir informatyvus, ir malonus. Tokiu efektyviu būdu greitai pasiekiamas norimas rezultatas. Pabaigę Frida Kalo ispanų kursą, jūs ne tik galėsite laisvai bendrauti ispanų kalba, bet ir suprasite apie ispanų kultūrą, papročius bei tradicijas. Kiekvienas, baigęs mūsų akademijos kursą, sugebės skaityti spaudą, suprasti ispaniškus filmus ir laisvai susikalbėti gatvėje.

Facebook
+37060048099
Kontaktai