Ispanų kalbos kursai Kaune

Ispanų akademijos "Frida Kahlo" kursai

Mūsų ispanų kursai

Norintiems išmokti arba toliau tobulinti savo kalbos įgūdžius (klausymą, kalbėjimą, skaitymą ir rašymą), siūlome intensyvius savaitinius Ispanų kalbos kursus, kurie yra prieinami visais mokymosi lygmenimis.
Mūsų ispanų kalbos kursai Kaune vyksta: (2 pamokos per savaitę)

 • Pirmadieniais ir trečiadieniais: nuo 17:30 iki 19:00 val. Arba 19:15
  iki 20:45 val.
 • Antradieniais ir ketvirtadieniais: nuo 17:30 iki 19:00 val. Arba 19:15
  iki 20:45 val.

Papildomų grupių ispanų kursai vyksta jei yra perpildytos grupės įprastomis valandomis. (Mažiausiai 6 studentai per klasę)

 • Papildomų grupių tvarkaraštis:  Pirmadieniais ir Trečiadieniais, arba Antradieniais ir Ketvirtadieniais: nuo 16:00 val iki 17:30 val.
 • Mes taip pat siūlome vasaros intensyvius Ispanų kalbos kursus Kaune

Ispanų kursai vyksta Gedimino g. 47, Kaunas (šalia soboro, ties V. Putvinskio g. kampo)

Kabinetas 118 (pirmas aukštas)

Ispanų kalbos kursų trukmė yra 40 akademinių valandų, iš viso mes turime baigti 20 klasių; bendra kiekvieno kurso trukmė yra maždaug 2 mėnesiai su puse.

Jei anksčiau studijavote ir nesate tikri dėl savo ispanų kalbos lygio, siūlome išbandyti savo kalbos įgūdžius per greitą išankstinį pokalbį su mūsų studijų vadovu ir remdamiesi tais rezultatais, rasime grupę, atitinkančią jūsų ispanų kalbos įgūdžių lygį.

Apie kursus

Kodėl verta rinktis mus?

Sertifikatas

Baigus ispanų kalbos kursą su mumis, mes išduodame (pagal pageidavimą) baigimo pažymėjimą, kuriame nurodomas lankomumo lygis, mokymų valandų skaičius ir lygis kurso pabaigoje, testo balas 100 taškų sistemoje.

(Pagal prašymą) mes visada galėsime jums padėti ir pateikti rekomendacijas, kai studijuosite, gyvensite arba dirbsite ispanų kalbos šalyje Ispanijoje ar Lotynų Amerikoje.

* Sertifikatui gali būti taikomas papildomas 6 eurų + 4 eurų – (pakavimas ir siuntimas) =  Iš viso 10.

 

Ispanų kalbos lygiai

Mūsų Ispanų kalbos akademija „Frida Kahlo“ moko ispanų kalbą pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (CEFR). Mūsų vedami Ispanų kalbos kursai Kaune yra suskirstyti į šiuos kalbos lygius:

 • A1 – PRADEDANTYSIS A1
 • A2 – ŽEMAS TARPINIS A2
 • B1 – AUKŠTESNIS TARPINIS B1
 • B2 – AUKŠTESNIS PAŽENGĘS B2
 • C1 – MEISTRIŠKUMAS C1
 • C2 – ĮVALDYTAS MEISTRIŠKUMAS C2

Remdamiesi mūsų patirtimi, mūsų studentai paprastai išeina į aukštesnį kursų lygį per 6-8 savaites, bet daugiausia tai priklauso nuo studento kasdienių mokymosi pastangų ir įgūdžių.

 

Ispanų kalbos lygiai:

Kalbos lygių (A1, A2, B1, B2, C1, C2) aprašymai

A1 lygis

PRADEDANČIŲJŲ lygis

Ispanų kalbos A1 lygio studentas mokosi, kaip teisingai perskaityti, rašyti ir tarti raides. Paklausti lengvus klausimus ir atsakyti į juos. Kalbėti, paklausti ir atsakyti paprastomis sakinių struktūromis.

Mokinys pabaigęs mokymus Kaune galės bendrauti tokiomis paprastomis temomis kaip šeima, sveikinimai, maistas, susitikimai su naujais draugais, pokalbiai darbe, restoranuose, oro uoste, klausimai apie kryptį, kalbėti apie save, apibūdinti save, kalbėti apie orus, gyvenimo akimirkas, darbo interviu ir dar daugiau.

Pabaigus „A1“ ispanų kursą galėsite kalbėtis telefonu ir skaityti paprastus tekstus.

A2 lygis

ŽEMAS TARPINIS lygis

Žemas tarpinis lygis yra šiek tiek aukštesnis pradinių žinių lygiui, šiame kursų lygyje ispanų studentas gebės bendrauti įprastomis kasdienėmis gyvenimo situacijoms, paprašyti arba pateikti informaciją, rezervuoti viešbučius, įsigyti transporto bilietus, mokytis kaip pirkti parduotuvėje, kalbėti apie asmeninę patirtį, studentas galės kalbėtis ir suprasti daugiau gramatinių laikų ir taikyti juos pokalbiui.

Ispanų mokymų Kaune dėka studentas gali kalbėti apie save darbe, keliaujant ir susitinkant su draugais. Jūs taip pat galėsite kalbėti apie savo šalį.

Ispanų kalbos mokinys gebės išreikšti savo emocijas, reaguoti į interviu su kitu asmeniu Ispanų kalba ir galės bendrauti formalioje ar neoficialioje situacijoje.

B1 lygis

AUKŠTESNIS TARPINIS lygis

Kai Ispanų kalbos B1 lygio mokinys gali aiškiai bendrauti ir suprasti skirtingas situacijas. Studentas galės aptarti. Jis gali lengviau ir spontaniškiau naudoti Kalbą rafinuotai ir sklandžiau, studentas galės išreikšti save konkrečiomis ar abstrakčiomis temomis.

Šiame lygyje mokinys yra labiau pažengęs gramatikos srityje; jis galės parašyti draugiškus ir oficialius laiškus.

Ispanų kalbos kursų „B1“ dėka mokinys gali ne tik išreikšti savo nuomonę, bet ir patvirtinti ją vartodamas kalbą sudėtingesniais sakiniais ir vartodamas daugiau skirtingų žodžių.

B2 lygis

AUKŠTESNIS PAŽENGĘS lygis

Pabaigus ispanų kalbos kursus Kaune studentas supras sudėtingus tekstus abstrakčiomis ir konkrečiomis temomis. Kursai išmokins sklandžiai bendrauti su ispanų kalbos kalbėtojais.

Ispanų akademijos mokinys gebės pateikti aiškų visapusišką tekstą įvairiomis temomis ir paaiškinti savo požiūrį į konkrečias diskusijas, sklandžiai ir savanoriškai bendraujant.

Mūsų Ispanų kursai Kaune suteikia kompetenciją mokiniui rašyti sudėtingus sakinius ir panaudoti sukauptas Ispanų žinias apie kalbos išraiškas.

C1 lygis

MEISTRIŠKUMO lygis

C1 kursų lygio studentas puikiai supranta kalbos kalbines struktūras, todėl jas lengvai pritaiko kalbant ir rašant.

„Frida Kahlo“ akademijos studentas gali mandagiai ir oficialiai bendrauti verslo ir darbo situacijose be problemų ir prisitaikyti prie socialinės aplinkos. Studentas gali naudoti visus laikus ir sudėtingomis gramatikos struktūromis, išversti sakinius iš savo gimtosios kalbos.

Po mokymų mokinys supranta sudėtingus tekstus. Kalbėti laisvai profesionaliomis temomis ir laisvai naudoti įvairų ir platų žodyną. Studentas žino ir naudoja skirtingo tipo žodžius gramatiškai ir stilstiškai teisingai.

C2 lygis

MEISTRIŠKUMO lygis

Aukščiausio meistriškumo „Frida Kahlo“ akademijos studentas lengvai supranta viską, ką jis skaito ir klauso Ispanų kalba.

Ispanų kalbos kursai leidžia mokiniui laisvai ir vaizdingai išreikšti savo mintis kalbėdamas ir rašydamas Ispaniškai.

Jis taip pat gali analizuoti įvairių tipų tekstus, rengti prezentacijas.

Facebook
+37060048099
Kontaktai