Ispanų kursai per skype

Išmokite Ispanų kalbos gyvai internetu

Kalbos kursai per „Skype“

Pirmąją „Skype“ Ispanų kalbos pamoką mes Jums DOVANOJAME!

Pirmoji video skambučio pamoka naudojant Skype yra nemokama. Internetinės pamokos vyksta lanksčiu grafiku. Tiesiog turite turėti kompiuterį, internetą, ausines ir mikrofoną.

* (Ši akcija skirta tik tiems studentams, kurie pirmą kartą imasi paskaitos.)

Visos mokymo medžiagos siunčiamos elektroniniu paštu PDF formatu.

Per pirmąją nemokamą pamoką jūs tiesiog susipažinsite su savo Ispanų kalbos mokytoju, kuris nustatys jūsų dabartinės kalbos lygį ir pasirinks tinkamą mokymosi programą.

Jūs taip pat pasakysite savo ispanų mokytojui, ko tikitės iš pamokų ir kokio kalbos lygio jums reikia. Kartu jūs sužinotumėte, kokiomis dienomis pamokos vyks ir kada jums labiausiai patogu prisijungti per „Skype“ gyvai. Jeigu neturite arba nemokate naudotis skype – mes visada galime naudotis ir kitomis gyvų video skambučių programomis kaip Facebook Messenger ar Viber.

Mes žinome, kaip užsiėmę galite būti darbo dienomis, todėl pamokos gali būti labai lanksčios darbo valandų atžvilgiu, todėl mes prisitaikysime prie jūsų poreikių.

Mokėjimai už pamokas turi būti atliekami banko sąskaitos pervedimu.

Pamokos kaina yra tik 20 eurų, už pilną pamoką Individualiems ar Verslo klientams – 22 eurų už Skype pamoką, 2 akademinės valandos, bendra trukmė 1 val. ir (30 minučių).

Privatiems užsiėmimams taikome 25% nuolaidą 2 ir daugiau mokinių grupėms.

Privačios individualios paskaitos, apmokėtos iš anksto, yra negrąžinamos ir jų galiojimo laikas yra 3 mėnesiai nuo apmokėjimo dienos.

Facebook
+37060048099
Kontaktai