Rekomendacijos

Ispanų kalbos mokinių atsiliepimai

Asta Gerdauskaite

Studijuoju ispanų kalbą 1,5 metų pas mokytoją Alfredo. Dėl didelio užimtumo pasirinkau privačias Skype pamokas. Ir tai yra puiku, nes galiu susitarti dėl patogaus pamokų laiko. Kitas privalumas, kad mokytojas gali paaiškinti ispanų kalbos vingrybes lietuvių ir anglų kalbomis. Esu patenkinta pasirinktu studijų formatu ir įgytų žinių progresu. O papildomos motyvacijos tobulėti suteikia pagyros iš ispanakalbių žmonių!

Austėja Blandytė

Lankiau A1 kursus ir esu labai patenkinta savo pasiektais rezultatais, buvau netgi nustebusi, kaip per tokį trumpą laiką galima įsisavinti kalbos pagrindus! Dėstytojas yra nuostabus ir labai šiltas žmogus, iš paskaitų prisimenu visada tik gerą atsmosferą, pamokos neprailgsta, dėstytojas puikiai kalba lietuviškai ir sugeba lengvai išaiškinti gramatiką. Tikrai rekomenduoju visiems!!!

Elena Pakalnytė

Kai mokaisi užsienio kalbą, dažniausiai išmoksti vadovėlinį jos variantą. Deja, praktinėse situacijose būna sunku suprasti, ką šneka gimtakalbiai. Ir nors tavo gramatika nepriekaištinga, tu tiesiog nesupranti, ko iš tavęs nori tie šviesos greičiu žodžius pilantys vietiniai. Būtent todėl, kad Alfredo Gomez yra gimtakalbis, buvo smagu ir naudinga pas jį mokytis. Iš tokio žmogaus išmoksti ne tik gramatiką, leksiką bei fonetiką. Pažindamas kalbą ir mokytoją pamažu pažįsti ir perpranti kultūrą, o juk tai ir yra svarbiausia. Sėkmės! Buena suerte!

Vaiva Zinkeviciute

Visada norėjau išmokti ispanų kalbą, o ypač jos prireikė ruošiantis pusmetį studijuoti Madride. Ispaniškai. Atsitiktinai radau Alfredo numerį internete, o tik susitikusi pirmosios pamokos metu, supratau, kad geresnio pasirinkimo padaryti negalėjau! Pamokos buvo be galo informatyvios, mokytojas taikėsi prie mūsų grupės tempo, atsakydamas į visus klausimus, nuolat plėsdamas žodyną ir ispaniškos kultūros išmanymą. Labai svarbu buvo ir tai, kad užsiėmimų metu laikas prabėgdavo nepaprastai gretai, kartu ir dirbome, ir juokėmės. Daug. Alfredo – labai žmogiškas, suprantantis įtempto darbo ir studijų grafiko keliamus nepatogumus, visada pasiruošęs padėti, ir, galiu drąsiai teigti, vienas šilčiausių mano pažįstamų žmonių. Jo dėka, kasdien pamilstu Ispaniją ir ispanų kalbą vis labiau. Ačiū!

Ronaldas Nicorius

Super kursai! Mokytojas iš Meksikos. Žiauriai draugiškas ir fainas! Jei turi kokių klausimų – viską paaiškina. Tikrai stengiasi išmokyti.

Viktorija Marcinkute

Atėjau į kursus nemokėdama nei žodžio ispaniškai, ir jaučiuosi gavusi puikų pagrindą tolesniam mokymuisi ir įgijusi praktiškai pritaikomų kalbos žinių. Aiškiai ir metodiškai išdėstoma medžiaga, draugiška aplinka ir visada pasiruošęs padėti mokytojas

Indrė Matuliauskaitė

Labai patiko kursai, įdomiausia tai, kad mokytojų gimtoji kalba ir yra ispanų. Miela girdėti akcenta lietuvių kalboje ir jausti tikrą ispanų dvasią 🙂 buvo labai smagu ir jaučiuosi drąsiai važiuoti į kitą šalį ir nesijausti nesuprasta! Gracias!

Gintare Jovaisyte

Užsidegiau mokintis ispanų kalbos ir džiaugiuosi, kad lankiau kursus pas mokytoją Alfredo, kurio pamokos buvo įdomios ir nuoseklios. Labiausiai norėjau nuo pat pradžių perprasti ispanų kalbos gramatiką, o pamokose gavau visus atsakymus bei paaiskinimus.

Evelina Venclovaite

Man labai patiko mokytis ispanų kalbos su Alfredo! Pamokos buvo labai gerai organizuotos, lengvai suprantamos ir tikrai smagios. Mokytis užsienio kalbos iš žmogaus, kuriam ispanų kalba yra jo gimtoji, yra ne tik naudingiau, nes taip sužinai įvairių kalbos niuansų, kurių nerasi oficialiuose vadovėliuose, bet tuo pačiu geriau susipažįsti ir su kitomis kultūromis. Labai rekomenduoju! Muchas gracias!!

Facebook
+37060048099
Kontaktai